Informacja: +49 (0) 2385 92190 info@orthocaps.de
Login

Firma

o nas

Dr. Wajeeh Khan

Nakładki orthocaps-Aligner to niewidoczny aparat ortodontyczny dla dorosłych i młodzieży. Został stworzony przez ortodontę Dr. Wajeeha Khan, który od roku 2006 prowadzi firmę Ortho Caps GmbH w Hamm (Westfalia).

Swoją karierę rozpoczął od studiów stomatologicznych na De Montmorency College of Dentistry w Lahore (Pakistan). Następnie przebywał jako pracownik naukowy w klinice i poliklinice chirurgii twarzowo-szczękowej na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münsterze, po czym otrzymał tytuł doktora stomatologii. Dalsze kształcenie w dziedzinie stomatologii podczas seminariów i kursów specjalistycznych w USA, jak również specjalistyczne kształcenie kliniczno-uniwersyteckie w dziedzinie ortodoncji w Poliklinice Ortodoncji Westfalskiego Uniwersytetu Wilhelma w Münsterze, umożliwiły ostatecznie Dr. Wajeehowi Khan otworzenie własnej prywatnej praktyki ortodontycznej w Hamm.

Wizje Dr. Wajeeha Khan nieustannie inspirują konsekwentny rozwój i udoskonalanie orthocaps, przezroczystego aparatu ortodontycznego do korekty zębów dla dorosłych i młodzieży. Przywiązanie klienta jest dla ortodontów zawsze bardzo ważne – w zamian użytkownicy nakładek orthocaps otrzymują od nich wyłączną i fachową poradę.

Zawsze na najwyższym poziomie technologicznym

Technologia?

Pracujemy nad innowacyjnością techniczną, wykorzystujemy procedury high-tech, poddajemy badaniom już wypróbowane rozwiązania, utrzymujemy bliski dialog z pacjentami i wreszcie samodzielnie wykonujemy praktyczne testy, aby mieć pewność, że nasze usługi pozytywnie Cię zaskoczą. Dla nas ważne jest zadowolenie Twoje i Twoich pacjentów. Dlatego nakładki orthocaps-Aligner również w przyszłości będą odpowiadały wyłącznie najwyższym standardom w odniesieniu do funkcjonalności i komfortu.

Znamy naszych partnerów osobiście, aby nic istotnego nie umknęło naszej uwadze

Zaufanie?

Jako lekarze czujemy się z Państwem związani i pragniemy, aby nakładki orthocaps-Aligner zyskały zaufanie klientów - na co dzień w Państwa gabinecie lub klinice. W ten sposób dbamy o to, aby Państwo jako użytkownicy orthocaps otrzymywali indywidualne porady i szkolenia, co umożliwi Państwu efektywną pracę. Nasza sieć specjalistów łączy kompetencje ortodontów, techników dentystycznych jak również doradców. W ten sposób zyskują Państwo pewność dobrego wyniku leczenia i jednocześnie zapewniają profesjonalne wsparcie swoim pacjentom. Dla nas ważne jest, aby byli Państwo skutecznymi lekarzami.

Jesteśmy „Made in Germany”

Jakość?

Nakładki orthocaps-Aligner są od początku do końca produkowane w Niemczech. Projektowanie, zakup surowców, przetwarzanie i produkcja, marketing i wysyłka - kompletny proces jest realizowany w siedzibie w Hamm i stamtąd koordynowany. Nakładki orthocaps to produkt międzynarodowy: obecnie w 35 krajach ortodonci korzystają z naszego systemu korekty zębów dla dorosłych i młodzieży! Niemiecka jakość jest obecna na rynku międzynarodowym.