Informacja: +49 (0) 2385 92190 info@orthocaps.de
Login
  • Inteligentne

   Dzięki nakładkom hardCaps w ciągu dnia i softoCaps w nocy, alignery orthocaps za pomocą przemyślanego połączenia sił elastycznie dostosowują
   się do Twoich potrzeb w życiu codziennym

  • Praktyczne

   Łatwe wyjmowanie nakładek orthocaps do jedzenia, mycia zębów lub w celu wymiany przezroczystej szyny ułatwia funkcjonowanie każdego dnia.

  • Tworzone indywidualnie

   Nakładki orthocaps tworzone są indywidualnie dla każdego pacjenta i dokładnie do niego dopasowywane. Nakładki orthocaps łączą precyzję z perfekcją - są wykonywane w Niemczech.

System aligner MxD

Niewidoczne leczenie wady zgryzu dla wymagających nastolatków

Dla dzieci i młodzieży temat leczenia zębów to zazwyczaj udręka. Pielęgnacja, ból, utrudnienia funkcjonalne, krzywe zęby czy strach przed kolejną wizytą u dentysty – to bardzo niekomfortowe sytuacje, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Sytuacja dodatkowo się komplikuje, jeżeli należy zastosować leczenie wady zgryzu. Problem jest dobrze znany ekspertom orthocaps, dlatego specjalnie dla dzieci i młodzieży stworzyli oni wyjmowany aparat ortodontyczny, orthocaps-Aligner MxD.

Zdecydowaną zaletą systemu MxD jest fakt, że dziecko zakłada szynę na noc i tym samym nie podlega ograniczeniom w ciągu dnia. Rano przed szkołą lub innymi codziennymi zajęciami aparat ortodontyczny można łatwo zdjąć. Aligner MxD zakłada się z reguły po ostatnim posiłku i myciu zębów, następnie pozostawia się go na zębach przez ok. dwanaście godzin. Alignery dopasowywane i wymieniane są co cztery tygodnie.

Pod koniec każdej fazy leczenia (czyli zazwyczaj po zastosowaniu ośmiu alignerów) można rozpocząć noszenie otrzymanych szyn (retainerów) lub bezpośrednio drugą fazę leczenia. Twój ortodonta udzieli Ci porady w tej kwestii, sposób postępowania zależy od stanu rozwoju pozostałych zębów. Podsumowanie: Nasze aparaty ortodontyczne dla młodzieży i dzieci to optymalna alternatywa dla tradycyjnych, widocznych aparatów na zęby.