Informacja: +49 (0) 2385 92190 info@orthocaps.de
Login
  • Inteligentne

   Dzięki nakładkom hardCaps w ciągu dnia i softoCaps w nocy, alignery orthocaps za pomocą przemyślanego połączenia sił elastycznie dostosowują
    się do Twoich potrzeb w życiu codziennym.

  • Praktyczne

   Łatwe wyjmowanie nakładek orthocaps do jedzenia, mycia zębów lub w celu wymiany przezroczystej szyny ułatwia funkcjonowanie każdego dnia.

  • Tworzone indywidualnie

   Nakładki orthocaps tworzone są indywidualnie dla każdego pacjenta i dokładnie do niego dopasowywane. Nakładki orthocaps łączą precyzję z perfekcją - są wykonywane w Niemczech.


Systemy Twin-Aligner® Classic

i PRO Podwójna siła, jeden wynik: Twój piękny, nowy uśmiech!

W przypadku innowacyjnego systemu orthocaps Twin-Aligner® korektę Twoich zębów wspomaga nie tylko jeden, ale równocześnie dwa czynniki. Mamy tu na myśli dwie przezroczyste szyny, które w ciągu dnia i nocą przesuwają Twoje zęby na właściwe miejsce za pomocą delikatnego nacisku. Zróżnicowane materiały, z których wykonane są szyny Twin-Aligner®, dopasowywane są dokładnie do Twoich potrzeb:

W ciągu dnia cienkie, elastyczne szyny oferują Państwu komfort, jakiego Państwo potrzebują. Niezależnie od tego, czy są Państwo w pracy, domu czy spędzają w inny sposób swój wolny czas, nakładka aligner na dzień zawsze towarzyszy Państwu pozostawiając uczucie komfortu. Poza tym, przezroczysta szyna zapewnia Państwu dyskretną formę korekty zębów. Na Państwa samopoczucie nie wpływają negatywnie widoczne zamki ani metalowy aparat ortodontyczny.

W nocy na zęby oddziałuje łagodny nacisk regulowany poprzez odpowiedni dobór alignera. Państwa ciało odpoczywa, aktywność spada. Oznacza to również, że na mięśnie szczęki oddziałuje mniej sił. Aligner na noc idealnie dopasowuje się do tej sytuacji i łagodnie oddziałuje na wady zgryzu.

orthocaps Twin-Aligner®

System leczenia posiadający wiele zalet

Najwyższy komfort noszenia

Nasze systemy Twin-Aligner® są lekkie i przezroczyste. Nakładki orthocaps-Aligner nie zawierają metalu. Dzięki użyciu delikatnych tworzyw sztucznych oraz łatwej obsłudze, nasze produkty zyskują pozytywne recenzje pacjentów. Dodatkowo ledwo wyczuwalny przezroczysty aparat orthocaps niezauważalnie staje się częścią Państwa życia, zapewniając jednocześnie wysoki komfort noszenia.

Bezbolesne leczenie

W przypadku tradycyjnej korekcji na każdy ząb oddziałują duże siły. Może to – przynajmniej w fazie początkowej – prowadzić do odczuwania bólu. Koncepcja leczenia Twin-Aligner® opiera się na działaniu łagodnych sił, co sprawia, że wywierany jest mniejszy nacisk – rezultat: bezbolesna korekta zębów.

Dokładne dopasowanie

Nakładki orthocaps-Aligner dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta i przygotowywane na miarę. Niewidoczne szyny łączą w sobie precyzję z perfekcją. Na początku leczenia ortodonta pobiera wyciski Państwa uzębienia. Stanowią one wzorzec pierwszej przezroczystej nakładki aligner. W trakcie leczenia nakładki orthocaps Twin-Aligner® są za każdym razem przygotowywane dla Państwa dokładnie zgodnie z indywidualnym planem leczenia.

Najnowsza technologia

Nasze produkty wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości z użyciem najnowszych technologii. Efektem tego jest wysokoefektywna korekta zębów. Dzięki użyciu biozgodnych tworzyw sztucznych zapewniamy Państwu również wysoką trwałość naszych szyn. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności względem naszych ortodontów oraz pacjentów.

Made in Germany

System Twin-Aligner® przeznaczony do dystrybucji na całym świecie został stworzony w Niemczech. Najwyższej jakości infrastruktura, profesjonalni i wykwalifikowani specjaliści oraz wizja, która narodziła się w Niemczech, sprawiają, że orthocaps jest produktem „Made in Germany”. Państwa nakładki orthocaps-Aligner są wytwarzane na miejscu w naszym zakładzie produkcyjnym w Niemczech. Umożliwia to krótką drogę wysyłki i szybkie reagowanie na zmiany.

Oddziaływanie różnych sił w obrębie systemu orthocaps Twin-Aligner® zapewnia niezwykle precyzyjną korektę zębów bez ich uszkodzeń. Nakładki delikatnie i niepostrzeżenie dopasowują się do Państwa naturalnego rytmu życia. Niezauważalnie, ale efektywnie – to motto orthocaps Twin-Aligner®.