Informacja: +49 (0) 2385 92190 info@orthocaps.de
Login

Nasz cel

Nasz cel

Kompetencja i pasja

Firma Ortho Caps GmbH od dziesięciu lat zalicza się do grona specjalistów w leczeniu niewidocznymi nakładkami. Jako pierwsze przedsiębiorstwo z systemem alignerów wykonanych z miękkiego tworzywa w celu osiągania lepszych wyników klinicznych, wykorzystujemy w naszej pracy bogate know-how i duże zaangażowanie. Stale pracujemy nad udoskonalaniem naszych nakładek, między innymi pod względem indywidualnego procesu leczenia. W sferze organizacyjnej mamy możliwość szybkiego podejmowania decyzji w ramach przedsiębiorstwa oraz w odniesieniu do naszych partnerów. Jesteśmy w stanie w jak najkrótszym czasie reagować na zmiany i potrzeby rynku. Nasza kompetencja przejawia się również w efektywności. Alignery orthocpas spełniają przy tym nie tylko wymogi dotyczące funkcjonalności, przyczyniając się do osiągnięcia optymalnych wyników leczenia przy zastosowaniu delikatnych sił, ale również estetyki i chęci przeprowadzenia korekty zębów w sposób komfortowy - zarówno dla dorosłych jak i młodzieży.

Wiedza i doświadczenie

Orthocaps posiada bogate know-how i spore doświadczenie. Każdy pracownik jest częścią zespołu złożonego ze specjalistów w dziedzinie ortodoncji, techniki dentystycznej, produkcji i doradztwa. Nieustanne kształcenie jak również kontakt z pacjentami pomagają nam w udoskonalaniu naszych produktów.

Dzielimy się z Państwem naszą kompetencją

Ze względu na fakt, że w wyniku transferu wiedzy odnoszą Państwo korzyści, szczególną uwagę przywiązujemy do zrozumiałego i nieustannego przekazywania naszej wiedzy i doświadczenia. Użytkownikom orthocaps zapewniamy regularne szkolenia, fachowe porady i stałą opiekę.

Znamy Państwa potrzeby

Dlatego nakładki orthocaps odpowiadają zarówno kryteriom lekarzy jak i wymaganiom pacjentów. Wiedza praktyczna, fachowa kompetencja i wiedza o człowieku prowadzą do powstania naturalnego produktu: orthocaps - stworzone przez ortodontów, zaprojektowane dla ludzi.

Najnowsza technologia

Poprzez zastosowanie w szynach orthocaps wysokiej jakości materiałów oraz najnowszej technologii przy ich tworzeniu, udało nam się odpowiedzieć na wymagania naszych klientów i ich pacjentów. A jeżeli coś pomaga pacjentom, jest również dobre dla gabinetu stomatologicznego.

Postęp jako program

Odkrywamy potencjał optymalizacji, udoskonalone produkty poddajemy próbie. Nowe metody i techniki stale uzupełniają sprawdzone procesy orthocaps. Nie pytamy tylko o to, co jest możliwe do zrobienia, ale spoglądamy na rzeczywistość z szerszej perspektywy. Chcemy być lepsi!

Elastyczność jako cel

Dynamiczny charakter pracy lekarzy wymaga szybkiego i indywidualnego reagowania na wymagania. Od planowania poprzez produkcję, aż do osobistej opieki. Naszą misją jest zapewnianie elastyczność w codziennym życiu.

orthocaps

Jakość, którą kochacie

Wysoka jakość orthocaps to zaleta dla Państwa jako użytkowników. Zaawansowane materiały, które są m.in. biokompatybilne i tym samym szczególnie dobrze tolerowane, sprawdzona pod względem praktycznym koncepcja produktu oraz niezawodna opieka użytkowników, dają Państwu pewność zadowolenia i rekomendacji pacjentów. Niewidoczny aparat ortodontyczny orthocaps to produkt typu high-tech przeznaczony do korekty zębów dorosłych i młodzieży.

Marka zadowolenia

Marka orthocaps chce zaskakiwać stałym wysokim poziomem zadowolenia u lekarzy i pacjentów. Dlatego jakość jest dla nas kwestią podstawową. Jakość orthocaps rozpoczyna się od produktu i przejawia się dalej podczas procesu użytkowania.

Perfekcja jako pasja

Z pasji do detali razem z orthocaps, niewidocznym aparatem ortodontycznym, stworzono perfekcyjne komponenty przeznaczone do leczenia ortodontycznego. Nasze zamiłowanie do precyzji zostało przy tym uzupełnione osiągnieciami technicznymi. W ten sposób mogliśmy stworzyć nowe kryteria dotyczące dostosowania, nie rezygnując z przeprowadzania dalszych badań w celu zaoferowania jeszcze lepszych produktów.

Made in Germany

Nakładki orthocaps zostały stworzone w Niemczech, ale zastosowanie znajdują na całym świecie. Najwyższej jakości infrastruktura, profesjonalni wykwalifikowani specjaliści i wizja, która narodziła się w Niemczech, sprawiają, że nakładki orthocaps są produktem „Made in Germany”.

Dobre doradztwo

Nakładki orthocaps-Aligner są dobre w takim stopniu, w jakim są Państwo z nich zadowoleni. Dlatego nasze rozumienie jakości wykracza daleko poza fizyczne cechy produktu. Z pełną otwartością na Państwa potrzeby poszukujemy wymiany spostrzeżeń.

Trwała jakość

Aby wysoka jakość nakładek orthocaps mogła utrzymywać się przez długi okres czasu, stale przeprowadzamy dokładne kontrole jakości. Stosowane materiały podlegają tym samym kontroli tak samo jak proces produkcji i oczywiście gotowy produkt.

Połączenie z naturą

Świadome zastosowanie materiałów chroniących środowisko, jak również produkcja prowadzona w sposób przyjazny dla klimatu to dla nas jeden z priorytetów. Dajemy przez to wyraz naszej odpowiedzialności i pragnienia tworzenia wartościowej przyszłości.

Obsługa

Przywiązanie klienta - nasz wkład w Państwa sukces

Orthocaps wyróżnia się wysoką jakością, niezawodnością i przywiązaniem klientów.. Poprzez nasze usługi rozsądnego i świadomego wsparcia pomagamy pacjentom zyskać zaufanie do nowoczesnych technik leczenia. Ortodontom udzielamy praktycznej pomocy w codziennej pracy. Pozwólcie się zaskoczyć naszymi produktami orthocaps i profesjonalną współpracą z naszym zespołem.

Fachowe doradztwo

Kluczem do rozumienia obsługi orthocaps jest profesjonalny transfer wiedzy. Porady udzielane przez specjalistów ułatwiają stosowanie nakładek orthocaps. Wszelkie wątpliwości są rzeczowo wyjaśniane przez ekspertów.

Niezawodność

Z uwagą, w sposób dokładny i rzetelny podchodzimy do wykonania Państwa zamówienia. Chcemy, aby czuli się Państwo dobrze i również w przyszłości byli naszymi zaufanymi partnerami.

Certyfikacja

Oferta certyfikacyjna orthocaps wykracza poza zwykłe przekazywanie wiedzy. Chcemy dostarczać użytkownikom wyjątkowych produktów i towarzyszyć im w korzystaniu w nich w sposób optymalny. Dostrzegamy potencjał we współpracy ortodontów i specjalistów orthocaps.

Szybki czas reakcji

Sprawna i szybka odpowiedź na Państwa zapytania stanowi dla nas priorytet. Dzięki temu mogą Państwo zawsze liczyć na szybki czas reakcji z naszej strony. Mogą Państwo na nas polegać i tworzyć niezawodne plany.

Indywidualne doradztwo

Doradcy orthocaps zawsze zapewniają indywidualną opiekę. W każdej sytuacji wspieramy Państwa naszym doświadczeniem. Do wszystkich spraw zawsze podchodzimy z pełną uwagą  i szczegółowo odpowiadamy na wszystkie pytania.

Przywiązanie klienta

Rozpoznawanie potrzeb klienta i radzenie sobie z nimi, stanowi wyzwanie, które podejmujemy z przyjemnością każdego dnia. Przywiązanie klienta polega na dialogu. Czujemy się dumni mogąc zrozumieć Państwa problemy i potrzeby.