Informacja: 0048 22 818 53 97 orthocaps@ortofan.pl

Praca

orthocaps

Praca

Technik dentystyczny

Pilnie poszukujemy technika dentystycznego do wsparcia naszego zespołu w Hamm.
Aplikacje prosimy składać pisemnie drogą mailową na adres: info@orthocaps.de

Doradca dentystyczny ds. produktów

systemu orthocaps Aligner jako pracownik zewnętrzny na terenie Niemiec, kod pocztowy 4 do 8.
Orthocaps jest systemem nakładek przeznaczonych do korekty wad zgryzu. Wady zgryzu są korygowane w 3-tygodniowym rytmie z użyciem palety przezroczystych, krystalicznych, komfortowych szyn, tzw. alignerów.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa stałych klientów w określonym zakresie
  • dystrybucja naszych przezroczystych systemów nakładek w miejscowych gabinetach ortodontycznych i dentystycznych
  • planowa realizacja celów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • udział w targach

Profil kandydata:

  • wykształcenie technika dentystycznego/ asystenta stomatologa
  • doświadczenie w branży dentystycznej/ ortodontycznej
  • podstawowa wiedza z dziedziny ortodoncji
  • doradca ds. produktów medycznych
  • umiejętność samodzielnej i zorganizowanej pracy
  • zaangażowanie, zmotywowanie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • porządny, zadbany wygląd, dobra prezencja
  • wymagane umiejętności obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Nasz produkt:

    • Niewidoczny system nakładek dla młodzieży i osób dorosłych

Nasz oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawka podstawowa + prowizja
  • intensywne przygotowanie do wykonywania pracy
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego

Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres: info@orthocaps.de